MediaCat

Kurtuluş Eker’in Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Kurtuluş Eker’in Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh , Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme ve Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık‘ın ardından Leo Burnett ve Voden Ajans Başkanı Kurtuluş Eker’le devam ediyoruz.

İşte Kurtuluş Eker’in “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dediği kampanyalar…

Fearless Girl – State Street Global Advisors

Ajans: McCann New York

Reklamcılığın kuralları değişiyor, dünya çapında etki yaratmak için bazen bir reklam filminden fazlası gerekiyor. McCann’in, State Street Global Advisors için Kadınlar Günü özelinde gerçekleştirdiği Fearless Girl işi da bunun harika bir örneği. Kadınların gücünü sembolize edecek küçük ve korkusuz bir kız heykeli tasarlıyorlar. Ve bunu Wall Street’teki meşhur boğa heykelinin karşısına dikiyorlar. Bu küçük kız, anında dünya çapında haber olmakla kalmadı, orada sürekli yer alması tartışmalarını da beraberinde getirdi. Boyundan büyük ödüller kazanacağı kesin!

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.