MediaCat

Golden Drum 2024’e Türk jüri başkanı

TBWA\Istanbul Tasarım Direktörü Özge Güven, Golden Drum çatısı altında düzenlenen Young Drummers yarışmasının jürisine başkanlık edecek.

30’uncusu 9-10 Ekim tarihlerinde Slovenya’nın Portorož kentindeki Grand Hotel Bernardin’de düzenlenecek olan uluslararası yaratıcılık festivali Golden Drum‘da jürilere başkanlık edecek isimler açıklandı.

Golden Drum çatısı altında genç sanat yönetmeni adaylarına özel olarak düzenlenen Young Drummers yarışmasının jürisine liderlik edecek isim TBWA\Istanbul Tasarım Direktörü Özge Güven oldu.

Sektörde 10 yılı aşkın sanat yönetimi ve tasarımcılık deneyimi bulunan Özge Güven’in çalışmaları bugüne dek D&AD, Golden Drum, Cannes Lions, One Show, Epica, Loeries, Kristal Elma ve Felis gibi ulusal ve uluslararası pek çok yarışmadan ödülle döndü.

Cannes Lions, Golden Drum, China Internationale Poster Biennial, Kyiv Internationale Advertising Festival, Kristal Elma ve Felis’te  jüri üyeliği ve jüri başkanlığı görevlerinde de bulunan Güven, 2019’da MediaCat’in Fark Yaratan Kadınlar listesinde yer aldı.

Golden Drum 2024’ün diğer bölümlerinde jüri başkanı olarak görev yapacak isimler ise şu şekilde:

Omni-Channel: Guy Wieynk, AnalogFolk Group (AFG) Global CEO
Craft Drum: Pum Lefebure, Design Army Kurucu Ortak ve CEO
Creative Media Excellence: Janet Levine, Mindshare Global Head of Invention
Creative Business Excellence: Adam Kerj, Accenture Song Europe CCO

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.