Deutsch L.A Volkswagen ortaklığı devam ediyor

‘Güvenlik şansın bittiği yerde başlar’

16.05.2013 - 13:32 | Haluk Kasarcı

Deutch L.A ekibi Passat için hazırladığı yeni reklam filmi ile harika giden her şeyin bir anda nasıl değişebileceğini çarpıcı bir şekilde aktarıyor. Emerson Lake & Palmer tarafından yeniden yorumlanan ‘Lucky Man’ adlı şarkı ile desteklenen reklam filmi,  Passat’ın 2013 IIHS’de (Insurance Institute for Highway Safety) yakaladığı ‘En güvenli araç’ ödülünü ön plana çıkarıyor.

Canal + için çektiği The Bear adlı reklam filmi ile geçtiğimiz yıl Cannes’da büyük ödülün sahibi olan Matthijs van Heijningen’in yönettiği reklam filmi, eşi ve çocuğuyla birlikte kusursuz bir güne uyanan ‘şanslı’ bir adamı konu alıyor. Evinden huzur içinde ayrılan adamı yaşadığı kazadan kurtaransa yılın en güvenli aracı Passat oluyor.

‘Lucky Man’ şarkısının orijinalinde konu edilen adamın hayatında her şeyin iyi gitmesine rağmen şarkının sonunda hayatını kaybetmesi ise doğal olarak reklamla ters düşüyor. Volkswagen bu durumdan oldukça memnun olsa gerek.

[youtube]http://youtu.be/JlOhxJLDJ9M[/youtube]

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.