Halk Yatırım’a yeni atama

Üreten Türkiye’nin bankası Halk Bankası’nın iştiraki olan Halk Yatırım’da Yalçın SALMAN’dan sonra Genel Müdürlüğe, Anadolubank’ın eski

27.08.2007 - 12:12 | MediaCat

Üreten Türkiye’nin bankası Halk Bankası’nın iştiraki olan Halk Yatırım’da Yalçın SALMAN’dan sonra Genel Müdürlüğe, Anadolubank’ın eski Hazine Grup Başkanı Hasan Ecesoy getirildi.

Halk Bankası iştiraki Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü olarak atanan Hasan Ecesoy, 20.08.2007 tarihinde görevine başladı.

1971 doğumlu Hasan Ecesoy, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde 1992 yılında tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Executive MBA programında işletme yüksek lisans eğitimini tamamlayan Ecesoy, Marmara Üniversitesi İktisat Anabilim dalında doktora çalışmalarını tez aşamasında sürdürmektedir.

Bankacılık kariyerine 1993 yılında Ziraat Bankası Bankacılık Okulu’nda başlayan Ecesoy, sırasıyla Ziraat Bankası, Ziraat Yatırım, Sümerbank, Bayındırbank ve Anadolubank’un Hazine Bölümlerinde; bölüm yöneticiliği, birim müdürlüğü ve grup başkanlığı görevlerinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.