MediaCat

Sanofi Türkiye’ye yeni genel müdür

Markanın yeni genel müdürü Fabrizio Guidi oldu.

Sanofi Türkiye’ye yeni genel müdür

Sanofi Grubu‘nun Türkiye genel müdürlüğü görevine, 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle Fabrizio Guidi atandı.

Sanofi Türkiye'ye yeni genel müdürü Fabrizio GuidiGuidi, Sanofi’ye 1999 yılında katıldı. Ares Serono’da staj yaptıktan sonra nöroloji ürün müdürü olarak Sanofi Synthelabo İsviçre’de göreve başlayan Guidi, 1999-2007 yılları arasında sırasıyla tromboz ürün müdürü, kardiyoloji ve tromboz ulusal hastane satış müdürü, iç hastalıkları iş birim direktörü ve birinci basamak tedavi iş birim direktörü olmak üzere çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Fabrizio Guidi, Eylül 2007’de Paris’te diyabet ve metabolizma alanındaki ürünlerin global stratejik pazarlamasından sorumlu diyabet ve metabolizma kıdemli pazarlama direktörü olarak atandı. 2010 yılında, İsviçre’ye dönen Guidi, önce Sanofi İsviçre’nin pazarlama ve satış direktörü olarak görev yaptı ardından Sanofi İsviçre’nin genel müdürlüğünü üstlendi.

Biyokimya alanında Zürih Federal Enstitüsü’nde master ve doktora derecesi bulunan Fabrizio, daha sonrasında yine aynı üniversiteden MBA derecesi kazandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.