MediaCat

GittiGidiyor’a yeni genel müdür

eBay’in Türkiye’deki iştiraki GittiGidiyor.com’un genel müdürlüğüne Öget Kantarcı atandı.

GittiGidiyor’a yeni genel müdür

eBay‘in Türkiye’deki iştiraki GittiGidiyor.com‘un genel müdürlüğüne sektörün deneyimli ismi Öget Kantarcı getirildi. Kantarcı yeni görevine 1 Ağustos 2015 tarihi itibarıyla başladı. E-ticaret sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapmış olan Kantarcı, 2014 yılından bu yana GittiGidiyor’da ticari direktör olarak görev yapıyordu.

eBay'in Türkiye'deki iştiraki GittiGidiyor.com'un genel müdürlüğüne Öget Kantarcı atandı.2014 Ocak ayından bu yana GittiGidiyor genel müdürlüğünü yürüten Gülfem Toygar ise eBay’in en büyük organizasyonlarından biri olan eBay Almanya operasyonlarının başına getirildi.

Öget Kantarcı kimdir?

Lise eğitimini Koç Lisesi’nde tamamlayan Kantarcı, 1999 yılında Koç Üniversitesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatına Peugeot kurumsal satış departmanında başlayan Kantarcı, ardından Turkcell kurumsal satış müdürü oldu ve aynı bölümde satış direktörü unvanını alarak kariyerine devam etti. Estore ile başladığı e-ticaret kariyerine 2009 yılında Alman perakende ve e-ticaret devi Otto Group‘un genel müdür yardımcısı olarak devam etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.