MediaCat

Coca-Cola’da üst düzey atama

Galya Frayman Molinas’ın görev alanı genişliyor.

Coca-Cola’da üst düzey atama

1996 yılından bu yana Coca-Cola’da çeşitli sorumluluklar üstlenen; 2009 yılında Coca-Cola Türkiye Bölgesel Başkanlığı, 2012 yılından bu yana ise Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanlığı görevini yürüten Galya Frayman Molinas, Coca-Cola Global Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Şirketin global büyüme stratejisinden sorumlu olacak yeni görevi kapsamında, 206 ülkede faaliyet gösteren Coca-Cola şirketinin büyüme stratejisi için kritik alanların belirlenmesi konularına liderlik edecek Galya Frayman Molinas çalışmalarına şirketin Atlanta’daki merkezinde devam edecek.

Coca-Cola’nın Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı görevine yeni bir atama yapılana kadar bu göreve de devam edecek Galya Frayman Molinas’ın Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Hindistan bölgelerinde 27 yılın üzerinde pazarlama ve yöneticilik deneyimi bulunuyor. Molinas, ayrıca, kadının ekonomik ve sosyal hayattaki yerinin güçlendirilmesi, suyun doğaya kazandırılmasına yönelik çalışmalar başta olmak üzere, birçok sosyal sorumluluk projesinin hayata geçirilmesinde aktif olarak görev almış bir isim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.