MediaCat

Henkel’de üst düzey atama

Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım iş biriminin yeni genel müdürü belli oldu.

Henkel’de üst düzey atama

2012 yılından bu yana Henkel Ukrayna Çamaşır ve Ev Bakım birimi genel müdürlüğü ve yürütme kurulu başkanlığı görevlerini sürdüren Töre Birol, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Bölümü’nün yeni genel müdürü olarak atandı.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan ve Oxford Brookes Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans yapan Birol, 2006 yılında Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım kategori ve ticari pazarlama yöneticisi olarak Henkel kariyerine başladı. Birol, sırasıyla Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım yerel zincirler yöneticiliği, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım özel müşteriler, ticari pazarlama ve kategori yönetimi yöneticiliği, Henkel Baltıklar Çamaşır ve Ev Bakım genel müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım İş Biriminin Genel Müdürü Töre Birol

Son olarak Henkel Ukrayna Çamaşır ve Ev Bakım genel müdürü ve yürütme kurulu başkanı unvanıyla Henkel kariyerini sürdüren Birol, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım iş biriminin yeni genel müdürü oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.