MediaCat

Cannes Lions 2022 planını açıkladı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali önümüzdeki yıl yeniden yüz yüze düzenlenecek.

Cannes Lions 2022 planını açıkladı

Pandemi koşullarından ötürü geçtiğimiz yıl dijitale taşınan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin 2022’de yüz yüze gerçekleştirileceği açıklandı.

Avrupa’da devam etmekte olan pandemiye ve uluslararası seyahat kısıtlamalarına rağmen Cannes Lions önümüzdeki yıl 20-24 Haziran tarihlerinde yüz yüze düzenlenecek. Yeniden Cannes’a dönmeye hazırlanan festival hibrit yapıda olacak, katılımcılara festivali dijital takip etme olanağı da sunulacak. Cannes Lions 2022’de katılım ve başvuru süreci 20 Ocak itibarıyla başlayacak.

Cannes Lions 2022’de jüri toplantıları ilk etapta online düzenlenecek. Jüri üyeleri son kararı vermek için Cannes’da yüz yüze toplanacak.

Sektörü birleştirmek ve topluluğu bir kez daha bir araya getirmek için sabırsızlandıklarını söyleyen Cannes Lions Başkanı Phil Thomas, “Dünyanın değişimine paralel olarak biz organizatörlerin de gelişmeleri gerektiğinin farkındayız. Cannes Lions’ı hibrit bir festival olarak düzenlemek, geride kalan 18 ayda dijital inisiyatiflerimiz aracılığıyla ağırladığımız yaratıcı topluluğa erişimimizi artırmamıza yardımcı olacak” dedi.

Festivale önümüzdeki yıl yeniden ev sahipliği yapacak Fransa uluslararası seyahatlerde, özellikle de aşısız olanlar için sıkı kontroller uyguluyor. Ülkeye gelen 12 yaş üzeri ziyaretçilerin restoran, bar ve kafe gibi iç mekanlara girebilmeleri için iki aşısın olması şart.

Geçtiğimiz yıl festivalin yüz yüze düzenlenmesi planlanmış ancak daha sonrasında organizasyonun dijitale taşınmasında karar kılınmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.