MediaCat

Bakıp da göremediğimiz bazı şeyler

Netflix yeni dizisi Lupin’in tanıtımını bilinen bir aforizmayı doğrulayarak yapıyor.

Bakıp da göremediğimiz bazı şeyler

Netflix, Arsène Lupin’in maceralarından ilhamla hayat bulan yeni dizisi Lupin‘in tanıtımı için dizinin başrol oyuncusu Omar Sy’ın bir kere daha başrolde olduğu bir kampanya hazırladı.

Yeni dizisinin afişini karakterinin tabiatına yakışır şekilde, kimliğini kimseye açık etmeden Paris’teki Palais-Royal – Musée du Louvre metro hattının duvarına asan Omar Sy, kampanyanın amacını şöyle özetliyor:

“Dizide canlandırdığım Assane adlı karakter dikkat dağıtmakta ustalaşmış bir adam. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru kıyafetle nerede olursa olsun istediği kişinin kimliğine bürünerek hedeflerine ulaşmayı başarabilir. Bugün size, kurgu yapımlarda olduğu gibi gerçek hayatta da baktığımız şeyleri bazen göremediğimizi ispat edeceğiz.”

La Casa de Papel ve Umbrella Academy gibi uluslararası üne kavuşmuş dizilerin afişlerinin, Omar Sy’ın araya karıştığı versiyonlarının da hazırlandığı kampanya, Publicis Groupe’un yapay zekâ modeli Marcel’in imzasını taşıyor.

Bakıp da göremediğimiz bazı şeyler

Bakıp da göremediğimiz bazı şeyler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.