MediaCat

Canal+ ve N******’ten işbirliği

BETC imzalı kampanyanın başrolünde Netflix’e oyuncu Kad Merad eşlik ediyor.

Canal+ ve N******’ten işbirliği

BETC ile birlikte 15 yıldır eğlenceli reklamlara imza atan Canal+ bir televizyon kanalından streaming platformuna evrimini anlatmak için her zamanki gibi yine BETC tarafından hazırlanan bir reklam kampanyası hazırladı.

Kampanyanın ilk reklam filminde Canal+ için çekilen bir reklam filminin setindeyiz. Yönetmen, filmin başrolünde yer alacak Kad Merad’a Canal+’ın artık tıpkı Netflix gibi bir streaming platformu olduğunu ancak yasal kısıtlamalar nedeniyle bunu Netflix’in adını zikretmeden anlatmaları gerektiğini açıklıyor.

İkinci reklam filminde, ilk reklam filmini izleyen bir ailenin sofrasına konuk oluyoruz.

İkinci reklam filminden sonra Canal+ için işin rengi biraz değişiyor: Marka, Netflix ile işbirliği anlaşması imzalıyor. Canal+ abonelerinin Netflix içeriğine erişmelerine müsaade eden yeni anlaşma hayata geçince Canal+ ve BETC için üçüncü bir reklam filmi çekmek mecburi oluyor. Üçüncü ve son reklam filmini şöyle özetliyor BETC:

“Sonuç itibarıyla, BETC olarak, işbirliğini duyurduğumuz üçüncü bir reklam filmi çekmekten başka seçeneğimiz yoktu. Mevzu artık resmiyete kavuştuğu için Kad’ın son filmde Netflix’in adını zikretmesi bir sakınca doğurmayacaktı. Öte yandan, yönetmen onu henüz konu hakkında enikonu bilgilendirmediğinden, sadece Canal+’ın reklamının çekileceğini zannettiği sette etrafının Stranger Things, Orange Is the New Black ve La Casa de Papel gibi Netflix klasiklerinin dekor ve oyuncularıyla sarılı olduğunu görünce aklı çıktı.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.