MediaCat

İyiliğe kargo bedava

Yılın son iyiliğini yapmak isteyenlere Lacoste ve Apprentis d’Auteil’den ufak bir fırsat.

İyiliğe kargo bedava

Dünyanın dört bir yanını etkileyen geniş çaplı felaketlerin yıl boyunca dinmek bilmediği 2020’nin son günlerinde hedef kitlesini iyiliğe ortak etmek isteyen Lacoste, 1866 yılından bu yana gençlerin eğitimi ve topluma entegrasyonu için çalışan sivil toplum kuruluşu Apprentis d’Auteil işbirliğinde bir sosyal sorumluluk kampanyasına imza attı.

Fransa sınırlarında yaşayan tüketicileri arasından 14-20 Aralık tarihlerinde Lacoste.com adresinden ürün sipariş edenleri hedefleyen kampanyada kullanıcıların siparişleri, alıcısının Apprentis d’Auteil olduğu bir adres bilgisiyle geldi.

Tüketicilerden bağışlamak istedikleri tüm kıyafetleri Apprentis d’Auteil’e kargolamalarını isteyen Lacoste, kargo masraflarını üstlenerek, bağışlanan kıyafetlerin derneğe ulaştırılmasına vesile olmayı taahhüt ediyor.

Kampanyanın reklam ajansı BETC Kreatif Direktörleri Aurélie Scalabre ve Olivier Aumard yeni reklam kampanyasıyla; zorlu geçen 2020’nin son demlerinde, e-ticaretin en faal olduğu dönemlerden birinde Lacoste.com kullanıcılarının dayanışma jestinde bulunmalarına vesile olmak istediklerini söylerken, Lacoste Marka ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Catherine Spindler konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Lacoste Foundation ve Apprentis d’Auteil gençleri sporla topluma katmayı amaçlayan bir program çerçevesinde yıllardır işbirliği içerisinde. Gove for Good kampanyasıyla, ihtiyaç sahiplerini desteklemeye dair verdiğimiz sözü tutmaya devam ediyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.