MediaCat

Brezilyalı kitabevinden “sürpriz kaçıran” kampanya

Quixote Kitabevi dizilere saatlerini harcayan insanları kitap okumaya teşvik etmek için “spoiler” dolu tehlikeli bir kampanya hazırladı.

Brezilyalı kitabevinden “sürpriz kaçıran” kampanya

Stranger Things’in merakla beklenen ikinci sezonu geçtiğimiz hafta yayınlandı… ve sevenleri tarafından muhtemelen hafta sonu bitmeden izlenip bitirildi.

“Binge watch”, dizilerinin sezonlarının tüm bölümlerini tek seferde yayınlayan Netflix’in de teşvikiyle izleyiciler nezdinde hayli revaçta olsa da bu durumdan rahatsızlık duyanlar var. Brezilyalı kitabevi Quixote da bunlardan biri.

Dizilere harcanan zamanın daha farklı faaliyetlerle, örneğin kitap okuyarak geçirilebileceğini düşünen kitabevi, Stranger Things’in ikinci sezonunun yayınlanmasından bir gün sonra biraz tehlikeli bir kampanya başlattı.

Google reklamlarından Facebook’a, internetin reklamverenlere sunduğu tüm nimetlerden faydalanarak Stranger Things hayranlarına sezon finalini söylemeye ant içen kitabevinin vaka videosu, Stranger Things’i takip etmeyen ve ikinci sezonu çoktan bitirenler için, karşınızda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.