MediaCat

Pangolin Lin’den mesajınız var

Doğal Hayatı Koruma Vakfı ve Pangolin Lin herkesi pangolin kaçakçılığı konusunda duyarlı olmaya davet ediyor.

Pangolin Lin’den mesajınız var

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF – World Wildlife Fund) tarafından açıklanan verilere göre geçen yıl sadece derilerindeki pullar için 195 bin pangolin kaçakçılar tarafından avlandı.

Yalnızca geleneksel tıpta kullanılan pulları için değil, derileri ve etleri için de avlanan ve Dünya Doğa ve Doğal Kaynakları Koruma Birliği (International Union for Conservation of Nature) tarafından yapılan açıklamaya göre soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan pangolinler konusunda duyarlılığı artırmak isteyen Doğal Hayatı Koruma Vakfı 60 saniyelik bir animasyon yayınladı.

Meşhur olmak isteyen Lin adında sevimli bir pangolinin başrolünde olduğu #SaveThePangolins reklam ajansı Arnold imzası taşıyor. Kampanya fikriyle Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın kapısını çalan ajansın vakıf için hazırladığı ilk kampanya olma özelliği taşıyan #SaveThePangolins, önümüzdeki dönemde yeni bir reklam filmiyle devam edecek.

Yeni filmin hazırlıkları sürerken, Doğal Kaynakları Koruma Birliği, herkesi pangolinlere yardım etmeye ve internette satışta olduğunu gördükleri pangolin içeren ürünleri buradan ihbar etmeye davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.