MediaCat

Ryan Reynolds streaming işinde

Ryan Reynolds Mint Mobile + ile izleyicilerine 90 dakikalık bir 2003 DVD şöleni sunmaya hazır.

Ryan Reynolds streaming işinde

Netflix, Disney+, Amazon Prime, HBO Go… Streaming platformları bir süredir revaçta ve bu ilgi, dünya genelinde, yakın tarihte dağılacak gibi gözükmüyor.

“Her teknoloji şirketinin bir streaming hizmetine ihtiyacı olduğuna” inanan Ryan Reynolds, çoğunluk hissesine sahip olduğu ekonomik GSM operatörü Mint Mobile’ın gücünü arkasına alarak, streaming dünyasının devleriyle rekabet için ilk ve en büyük adımı attı: Mint Mobile +

İzleyicilerine bizzat rol aldığı 2003 tarihli Foolproof adlı filmi bedava izleme olanağı sunan Mint Mobile +, ayrıca, 90 dakikalık bu bitmek bilmeyen maceranın görüntü kalitesi vasıtasıyla, tüm sinefillere 2003 yılında film izleme deneyimini yaşatıyor.

Tek filmlik dev inisiyatife mintmobileplus.com adresinden ulaşabilir; “Kind of Originals”, “Unoriginal Originals” ve “Top 10 in US” kategorilerinde tartışmasız üstünlüğü hissedilen Foolproof’u izleme ayrıcalığına erişebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.