MediaCat

Robert De Niro ve reklam değeri olan yanlış anlaşılmalar

De Niro veya The Niro, işte bütün mesele bu.

Robert De Niro ve reklam değeri olan yanlış anlaşılmalar

Geçtiğimiz aylarda İngiliz ekmek markası Warburtons için çekilen GoodFellas esintili bir reklam filmiyle kamera karşısına geçen Robert De Niro, reklam filmleri arasındaki yolculuğuna Kia ile devam ediyor.

Koreli otomotiv markasının The Niro serisinin tanıtımı için kamera karşısına geçen De Niro’nun iki marka arasındaki isim benzerliğini eğlenceli bir senaryoyla ekrana taşıdığı reklam filmi Innocean Worldwide imzası taşıyor.

Kampanya hakkında konuşan Kia Motors Birleşik Krallık Marka İletişim Başkanı Jane Fenn “Markamızı, kahraman serimizle tesadüfen aynı ismi paylaşan küresel bir yıldızdan daha iyi kim temsil edebilirdi ki? Kia’ya şöhret katacağı kesin olan, Robert De Niro gibi ikonik bir aktörün yer aldığı bu kampanyayı yayınlamaktan memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulunurken, Havas Group Media Genel Müdürü Stephanie Marks, kampanyayı şu sözlerle yorumladı:

“Bu kampanyadaki yaklaşımımız, Kia’nın gücünü ve sürprizini yansıtmak için bazı beklentileri yıkarak, bu denli harikulade bir marka elçisinin getirdiği özgüveni ve otoriteyi sergilemek etmek üzerine kuruluydu. İletişimimizi tüm kanallarda gözden kaçmayacak şekilde konumlandırdık ve yüksek kalitede hazırladık. Hedef kitlemizle onun olduğu yerlerde, onun tüketmeyi tercih ettiği içerikle aynı doğrultuda olacak şekilde konuştuk. Hedefimiz, Kia’nın yalnızca pazardayken akla gelen bir marka değil, tüketicisinin gündelik yaşantısında kendisine yer bulan bir marka olması.”


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.