MediaCat

Mailchimp’ten SXSW’nun kısalarına destek

SXSW’da gösterilmesi planlanan kısa filmler Mailchimp ve Oscilloscope’un “kısalara destek” kampanyası kapsamında ücretsiz erişime açıldı.

Mailchimp’ten SXSW’nun kısalarına destek

Coronavirus nedeniyle uluslararası pek çok etkinlik ya iptal oldu ya ertelendi. Bu yıl 14 – 22 Mart tarihinde gerçekleşmesi planlanan, sektörün en önemli etkinliklerinden South by Southwest (SXSW) de iptali duyurulan etkinliklerden biri.

Yaratıcı sektörleri her yıl mart ayında Teksas’ta bir araya getiren etkinliğin iptal kararıyla birlikte, pek çok yönetmen de kısa filmlerini bu geniş çaplı etkinliğin çok sayıdaki ziyaretçisine gösterme ayrıcalığından mahrum kaldı.

Kısa filmleri salgına rağmen izleyicilerine kavuşturmak isteyen e-posta pazarlama hizmeti Mailchimp ve yapımcı & dağıtımcı Oscilloscope #SupportTheShorts mottosuyla duyurduğu bir platform oluşturdu. Halihazırda SXSW’da gösteirlmesi planlanan 75 kısa filmin bulunduğu platformda izleyiciler, herhangi bir üyelik kaydı oluşturmaksızın, filmlerin tamamını ücretsiz olarak izleyebiliyorlar. 30 gün boyunca izlenebilecek filmlerin yönetmenleri, dilerlerse, filmlerini platformdan kaldırma hakkına da sahipler.

Merak edenler, filmleri ücretsiz olarak buradan izleyebilirler.

İyi seyirler!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.