Cannes Lions’tan alternatif plan açıklaması

Ertelenme olasılığını değerlendiren Cannes Lions, alternatif tarih açıklaması yaptı.

11.03.2020 - 16:06 | Sencer Uçar

Cannes Lions yılın en yaratıcı reklamverenini açıkladı

Yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle bir bir ertelendiği bugünlerde akıbeti merak konusu olan Cannes Lions hakkında festival tarafından bir açıklama paylaşıldı.

Festivalin, daha önce belirlendiği üzere 22 – 26 Haziran tarihlerinde Cannes’da gerçekleştirilmesinin planlandığının belirtildiği açıklamada, durumun yakından izlendiği, sağlık ve devlet otoritelerinin talimatlarının da takip edildiği vurgulandı.

Çalışan, sponsor, partner ve müşterilerin sağlık ve güvenliğinin sağlanması konusundaki kararlılığın altının çizildiği açıklamada, festivalin ertelenmesi durumunda devreye girecek beklenmedik durum planı hakkında bilgi verildi. Cannes Belediyesi ve Fransız otoriteleriyle yürütülen yakın çalışmalar sonucunda, festival için alternatif tarih olarak 26 – 30 Ekim 2020 tarihinin belirlendiği, nihai kararın ise 16 Nisan tarihinden önce açıklanacağı belirtildi.

Açıklamada, festival tarihi ne olursa olsun, festivalde ödül dağıtılmaması gibi bir durumun söz konusu olmadığı, tüm başvuruların jüri tarafından değerlendirileceği ve ödüllerin dağıtılacağı ifade edildi.

Festivalin başvuru koşulları ve zaman çizelgesinde herhangi bir değişiklik gerçekleşmeyecek ancak olası bir değişiklik durumunda bilgilendirme yapılacak.

Şu an için adımlarını planlandığı şekilde atmaya devam ettiklerini ve festival 22 Haziran’da başlayacakmış gibi çalıştıklarını söyleyen Cannes Lions Genel Müdürü Simon Cook, salgının yayılmaya devam etmesi durumunda beklenmedik durum planının gündeme geleceğini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.