Felis Sohbetleri: Yaşar Akbaş

Felis Sohbetleri'nde konuğumuz Film ve Entegre Kampanyalar Bölümleri Jüri Başkanı Yaşar Akbaş.

22.09.2021 - 14:43 | MediaCat

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen, Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem KanıkMedya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran, PR Bölümü Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu ve Veri Kullanımı Bölümü Jüri Başkanı Işıl Heves‘in ardından Film ve Entegre Kampanyalar Bölümleri Jüri Başkanı Yaşar Akbaş ile devam ediyoruz.

Sektördeki yetenekleri ülke olarak elimizde tutmakta zorlandığımızı, yaratıcı zihinleri maddi ve manevi açıdan mutlu edemediğimizi ifade eden Film ve Entegre Kampanyalar Bölümleri Jüri Başkanı Yaşar Akbaş, konuyla ilgili bir an evvel şapkalarımızı önümüze alıp düşünmemiz, o yetenekleri sektöre kazandırmamız gerektiğini söylüyor.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.