MediaCat

Arçelik A.Ş’ye yeni kurumsal iletişim direktörü

Arçelik A.Ş. Zeynep Özbil’le anlaştı.

Arçelik A.Ş’ye yeni kurumsal iletişim direktörü

10 markasıyla 130’u aşkın ülkede faaliyet gösteren Arçelik A.Ş’nin yeni kurumsal iletişim direktörü Zeynep Özbil oldu. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından Brüksel Üniversitesi Avrupa Stratejik ve Uluslararası Araştırmalar Enstitüsü ve daha sonra Cornell Üniversitesi’nde kamu işletmesi ve uluslararası ekonomik kalkınma alanında yüksek lisans eğitimi alan Özbil, profesyonel kariyerine İstanbul Sanayi Odası Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Departmanı’nda sosyal politika uzmanı olarak başladı.

2001-2002 yıllarında UNICEF New York Genel Merkezi’ne bağlı olarak toplumsal kalkınma, paydaş ilişkileri yönetimi ve akran iletişimi alanlarında kalkınma danışmanı olarak görev aldıktan sonra 2008 yılına kadar Dünya Bankası’nın Washington’daki genel merkezinde sosyal kalkınma uzmanı olarak çalışan Zeynep Özbil, uluslarası kariyerinde aralarında Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Bosna Hersek ve Kosova’nın da bulunduğu 25’ten fazla ülkede araştırmalar yaptı, kalkınma projeleri yönetti.

2008 yılında Türkiye’ye dönen ve ortak olarak Bersay İletişim Grubu’na katılan Özbil, 2010-2015 yıllarında Turkcell Kurumsal Vatandaşlık Direktörü olarak kurumsal itibar yönetimi kapsamında kurumsal sosyal sorumluluk projelerini, paydaş ilişkilerini ve sponsorlukları yönetti.

Nisan 2016 itibarıyla Arçelik A.Ş’nin yeni kurumsal iletişim direktörü olarak görevine başlayan Zeynep Özbil, yeni mevkisi kapsamında Arçelik A.Ş’nin iletişim ve kurumsal itibar yönetimi faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.