MediaCat

Speed Medya’ya yeni CEO

Speed Medya’da CEO koltuğuna oturacak isim belli oldu.

Speed Medya’ya yeni CEO

2004 yılında kurulan ve 2014 yılında Speed Medya Ajans Başkanı Ahmet Akyol öncülüğünde başlatılan değişim süreciyle veri ve uzmanlık üzerine konumlandırılan medya planlama ajansı Speed Medya’nın yeni CEO’su Berrin İnaluk oldu. Müşterileri arasında Hayat Kimya, Şölen, Casper, BİM, Daikin, Doğtaş gibi markalar barındıran ajansın değişim sürecinde önemli oynayan İnaluk, yeni görevi öncesinde Operation Math Chief Officer olarak görev yapıyordu.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan İnaluk, medya planlama sektörüne 2000 yılında girdi. 20 yıla yakın bir sektör deneyimi olan ve kariyerine Mediacom’da başlayan İnaluk, iki yıllık Mediacom sürecinin ardından kariyerini 12 yıl boyunca Mindshare Türkiye’de sürdürdü. Yapı Kredi, Migros, Koç Gıda, Numil, GSK, Boydak, Ziylan gibi markaların medya operasyonlarında yönetici olarak hizmet veren İnaluk, 2014 yılında Speed Medya’ya geçti. İnaluk’un atamasına yönelik ajansın sosyal medya hesabında yapılan duyuruda “geleceğin ayrıştırıcı ve kalpten kadın liderlerinden olacağına yürekten inanıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.