Bahçeşehir Koleji’ne yeni kurumsal iletişim direktörü

Bahçeşehir Koleji Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departmanı'nına liderlik edecek isim belli oldu.

30.10.2019 - 17:40 | MediaCat

Bahçeşehir Koleji, bünyesinde faaliyet gösteren Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departmanı’nın idaresini Esin Alptekin İncediken’e emanet etti.

Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezuniyetinin ardından Yeditepe Üniversitesi’nde pazarlama üzerine MBA yapan Esin Alptekin İncediken kariyerine 1999 yılında Siemens’te başladı. 2003 yılında Starcom’a geçerek P&G markalarının iletişim planlama faaliyetlerinde CEEMEA bölgesi de dahil olmak üzere çeşitli görevler alan tecrübeli isim 2010-2016 yıllarında Starcom’da Ferrero, Borusan, Halkbankası gibi markaların müşteri grupları direktörlüğünü üstlendi.

2013’te ZenithOptimedia’nın Türkiye’de bir network ajansı olarak yeniden yapılanmasını yöneten ve Nisan 2014 itibarıyla genel müdürlük görevini üstlenen Esin Alptekin İncediken son olarak ajansın Publicis One dönüşümünde P&G operasyonlarından sorumlu yönetici direktör olarak çalıştı.

Esin Alptekin İncediken, Eylül 2019 itibarıyla Bahçeşehir Koleji Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.