Yataş Grup’a yeni kurumsal iletişim direktörü

Şirketin yeni kurumsal iletişim ve tanıtım direktörü Selmin Gündoğdu oldu.

04.08.2016 - 16:20 | MediaCat

Yataş Grup'a yeni kurumsal iletişim direktörü

Geçtiğimiz günlerde yeni genel müdürünü duyuran Yataş Grup’ta kurumsal iletişim direktörlüğü koltuğuna oturan isim Selmin Gündoğdu oldu.

Reklam ve halkla ilişkiler yöneticisi olarak girdiği Yataş ailesinde kurumsal iletişim grup yöneticiliğinin ardından 1 Ağustos 2016 itibarıyla kurumsal iletişim ve tanıtım direktörü olarak atanan Selmin Gündoğdu Yataş Grup’un Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markalarının yurtiçi ve yurtdışı iletişim çalışmalarından sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İngilizce Çevre Mühendisliği ve Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme İhtisas Programı’ndan mezun olan ve Sabancı Üniversitesi Turquality Yönetici Geliştirme Programı’na katılan Selmin Gündoğdu kariyeri boyunca Alfa Reklam Üssü, Free İletişim ve Gio Reklam gibi reklam ajanslarında müşteri ilişkileri ve medya satınalma görevlerinde bulundu. Selmin Gündoğdu, 2008 yılından bu yana Yataş Grup ailesinin bir parçası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.