MediaCat

Türk Telekom’a yeni kurumsal iletişim direktörü

Türk Telekom’da kurumsal iletişim direktörlüğüne atanan isim belli oldu.

Türk Telekom’a yeni kurumsal iletişim direktörü

Türk Telekom’da kurumsal iletişim direktörlüğüne Funda Öge atandı. 1996’da Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Funda Öge kariyerine Koç Finansman AŞ’de başladı. Şirket çatısı altında kartlı ödeme sistemleri, pazarlama iletişimi, proje geliştirme ve uygulama, reklam ve müşteri kazandırma alanlarında farklı görevler üstlenen Öge, 2005 yılında, İstanbul Modern ekibine dahil oldu.

Müzenin kuruluşuyla birlikte iç ve dış tüm etkinlik programlarından, özel kurumsal projelerden ve etkinlik stratejilerinin belirlenip uygulanmasından sorumlu olan ve müzenin iş geliştirme, kaynak yaratma, tanıtım, sponsorluk, satış, pazarlama, konvansiyonel ve dijital tanıtımına ilişkin pek çok alanında çalışan Öge, müze bünyesinde 2013 yılından bu yana etkinlik ve üyelik direktörü olarak görev alıyordu.

2 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü olarak yeni görevine başlayan Funda Öge yeni görevi kapsamında Türk Telekom’un medya ilişkilerinden; dijital iletişim, sosyal medya, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.