MediaCat

Aksa Enerji’ye kurumsal iletişim direktörü

Şirketin yeni yatırımcı ilişkileri ve kurumsal iletişim direktörü belli oldu.

Aksa Enerji’ye kurumsal iletişim direktörü

1997 yılından bu yana faaliyet gösteren serbest elektrik üreticisi Aksa Enerji, yatırımcı ilişkileri ve kurumsal iletişim direktörlüğü mevkisini Özlem McCann’e emanet etti.

Aksa Enerji'ye kurumsal iletişim direktörüSermaye piyasalarındaki 19 yıllık kariyeri boyunca aracı kurumlarda analistliğin yanı sıra Paris ve Londra’da yatırım bankacılığı alanlarında görevde bulunan ve HSBC Yatırım ve Eczacıbaşı Menkul Değerler Yurtdışı Satış (ICM) departmanlarında yöneticilik yapan McCann, 2013 yılından bu yana ferdi olduğu Aksa Enerji ailesinde görevine yatırımcı ilişkileri müdürü olarak başlamış ve 2015 yılında yatırımcı ilişkileri ve kurumsal iletişim müdürlüğüne terfi etmişti.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özlem McCann’in Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı ve FCA (İngiltere) lisansları da bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.