MediaCat

Aytemiz’de üst düzey atama

Aytemiz Akaryakıt Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü belli oldu.

Aytemiz’de üst düzey atama

Türkiye genelinde 500’ü aşkın lisanslı istasyonuyla hizmet veren Aytemiz Akaryakıt’ta pazarlama ve kurumsal iletişim direktörlüğüne Duygu Deniz Kadıoğlu atandı.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimiyse Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Duygu Deniz Kadıoğlu, kariyerine 1997 yılında Roche’da başladı. Takip eden yıllarda Reckitt Benckiser ve Brisa Bridgestone Sabancı Lastik gibi şirketlerde satış, pazarlama, iletişim, ürün yönetimi ve marka stratejileri oluşturulmasında önemli görevlerde bulunan Kadıoğlu 2012-2019 yıllarında Castrol’de sponsorluk, PR, pazarlama iletişimi, marka ve iletişim müdürlüğü sorumluluklarını üstlendi. Duygu Deniz Kadıoğlu, son olarak Mutlu Akü İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

Pazarlama, marka ve iletişim alanlarında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Duygu Deniz Kadıoğlu, 21 Aralık 2020 itibarıyla Aytemiz Akaryakıt Dağıtım Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.