MediaCat

Yapay Zekâ Atölyesi Digital Age Tech Summit’te

Digital Age Tech Summit ve Acun Medya Akademi işbirliğinden doğan atölye, ileri düzey yapay zekâ araçlarıyla yaratıcı içerikler oluşturmaya hevesli herkesi hedefliyor.

Dijital ekosistemin buluşma noktası Digital Age Tech Summit, bu yıl Acun Medya Akademi işbirliğinde yeni bir atölye çalışmasını hayata geçiriyor.

16 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de gerçekleşecek etkinlik kapsamında düzenlenecek olan Yapay Zekâ Atölyesi’nde; chatbot’ların, text-to-image ve text-to-video araçlarının iş dünyasındaki uygulamaları, pratik kullanımları ve etik boyutları masaya yatırılacak. Ozan Sihay’ın eğitmen olarak katkı sunacağı atölyede “Yapay zekâ araçlarıyla nasıl yaratıcı ve etkileyici içerikler oluşturulur?” sorusuna hem teorik hem uygulamalı derslerle yanıt aranacak.

Derslerin sonunda Yapay Zekâ Atölyesi katılımcılarına katılım serfitikası verilecek ve 14.00 itibarıyla tüm panellere de erişim hakkı sağlanacak.

Atölyenin detaylı programına buradan ulaşabilir, kontenjanlar tükenmeden yerinizi bu bağlantı üzerinden ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.