MediaCat

Digital Age Tech Summit’e son 1 gün

“Beyond” temasıyla gerçekleşecek olan Digital Age Tech Summit, katılımcılarını yarın Raffles İstanbul’da ağırlayacak.

Digital Age Tech Summit‘e sayılı saatler kaldı. Dünyanın farklı yerlerinden alanında uzman konuşmacılarıyla dijital ekosistemdeki son gelişmelerin nabzını tutmaya hazırlanan zirve, üç yıl aradan sonra katılımcılarını ilk kez fiziksel olarak buluşturacak.

“Beyond” teması altında dijital çağın sahip olduğu büyük potansiyelin, hızıyla dünyayı sarsan ilerlemelerin ve bir adım sonrasının tartışılacağı Digital Age Tech Summit, teknoloji yazarı M. Serdar Kuzuloğlu’nun moderasyonunda Raffles İstanbul’da gerçekleşecek.

Oculus VR’ın kurucu ortağı Jack McCauley, filozof ve yazar Anders Indset, UNESCO Cinsiyet Eşitsizliği Eski Direktörü Gülser Corat, bilgisayar bilimci Cem Say, püskürtmeli kumaşın mucidi Manel Torres, teknoloji analisti Benedict Evans gibi dijitalin ve teknolojinin önde gelen isimleri yeni atılımları ve geleceğe yön verecek trendleri Digital Age Tech Summit izleyicisi ile paylaşacak.

Detaylı programı bu bağlantıdan inceleyebilir, etkinlikteki yerinizi ise buradan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.