MediaCat

Herkes için sürdürülebilirlik

Akbank’ın sürdürülebilirlik stratejisine odaklanan yeni iletişim kampanyasının ilk meyvesi yayında.

Akbank, insan için sürdürülebilirlik anlayışıyla hayatın farklı alanlarına dokunan çalışmalarını yeni bir iletişim kampanyasıyla duyuruyor.

Kampanya, sürdürülebilirlik kavramını sadece çevresel boyutta değil, sosyal ve ekonomik açıdan da ele alarak toplumsal dönüşümü desteklemeyi amaçlıyor. Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı film serisinde toplumu bütün olarak kapsayan, herkes için sürdürülebilirlik mesajı paylaşılıyor.

Sürdürülebilirliğin var olma sebebi olan insanı öne çıkarmayı ve sürdürülebilir yaşamın herkes tarafından sahiplenilmesine hizmet etmeyi hedeflediklerini söyleyen Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, “Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na baktığımızda insana yakışır iş ve ekonomik büyüme, toplumsal cinsiyet eşitliği, nitelikli eğitim gibi çevrenin ötesinde insanı odağına alan başlıklar görüyoruz. Akbank olarak biz de Akbank Sürdürülebilir Finansman Çerçevesi kapsamında sürdürülebilirlik aksiyonlarının sadece emisyonlarla sınırlı olamayacak kadar geniş ve hayatın her alanına yayılan bir stratejiyle kurgulanması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda sürdürülebilir finansman araçlarımız, kadın girişimcilere yönelik mentorluk çalışmaları gibi eşit fırsatlar yaratan girişimlerimiz, gençleri geleceğe hazırlayan Akbank Gençlik Akademisi gibi eğitim programlarımız, sanata sunduğumuz uzun soluklu desteklerimiz ve gönüllü eylemleri toplum genelinde yaymak için yürüttüğümüz iyilik hareketlerimiz başta olmak üzere toplumda sürdürülebilirlik için çalışıyoruz. Yeni iletişim kampanyamız ve reklam filmimiz, bu vizyonumuzu yansıtıyor. Önümüzdeki dönemde farklı iletişim çalışmaları ve girişimlerle sürdürülebilir yaşam eylemlerini daha kapsayıcı bir şekilde Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Marka, ‘insan için sürdürülebilirlik’ mesajıyla sürdürülebilir eylemlere katkı sunan ve farkındalık yaratan iletişim kampanyasını yeni girişimler ve projelerle sürdürecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.