MediaCat

17. Digital Age Tech Summit’e geri sayım başladı

Dijitalin zirvesi, iş yaşamının geleceğini şekillendiren inovasyonların ve yeni teknolojilerin nabzını 16 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de tutacak.

Her yıl markaların, startup’ların ve teknoloji meraklılarının odağındaki yenilikçi çözümleri uzman isimlerle masaya yatıran Digital Age Tech Summit’in 17’ncisi 16 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de gerçekleşecek.

İş yaşamının geleceğini şekillendiren inovasyonların ve yeni teknolojilerin nabzını tutacak olan etkinliğin sunuculuğunu bu yıl da gazeteci M. Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

Teması Yarının Zekâsı (Tomorrow’s Intelligence) olarak belirlenen 17. Digital Age Tech Summit’in ana odağı, yapay zekâ çözümlerinin taşıdığı potansiyel ve şimdiden iletişimde, üretimde ve tüketici davranışlarında yarattığı değişimler olacak.

Makro teknolojik trendler mercek altında

Yeni teknolojilerin ve özellikle üretken yapay zekâ çözümlerinin sunduğu modellerin geniş ölçekte yaratacağı etkiyi, dünyanın önde gelen teknoloji analistlerinden Benedict Evans detaylandıracak. Global markaların yapay zekâ hamlelerine, startup’ların ve yatırımcıların 2024 ajandasına ve tüketicilerin odağındaki inovasyonlara geniş bir perspektiften bakacak olan Evans, 2024’ün makro teknolojik trendlerini Digital Age Tech Summit izleyicisi için analiz edecek.

Vaka analizleri üzerinden yenilikçi teknolojilerin gücünü keşfetmek

Veri yönetimi konusunda dünyanın önde gelen akademisyenlerinden, İngiltere’deki The Coding Institute’un kurucu üyeleri arasında yer alan Prof. Hüseyin Şeker ise; liderliğini yaptığı endüstriyel uygulamalar arasında öne çıkan vakalar üzerinden yeni teknolojilerin gücünü değerlendirecek ve çarpıcı vaka analizlerini Digital Age Tech Summit izleyicisi ile paylaşacak.

Yapay zekâ uygulamaları marka süreçlerini nasıl dönüştürecek?

Markaların yapay zekâ çözümleri ile birlikte hangi stratejileri izlemesi gerektiğine dair soruları; farklı sektör dikeylerinde global markalara danışmanlık veren, Accenture Yapay Zekâ ve Data Direktörü Dr. Dimitris Vlitas tartışacak. Vlitas, kâr-zarar optimizasyonundan performans değişimine kadar yapay zekâ temelli bir dönüşümü markaların hangi stratejiler üzerine kurması gerektiğini başarılı örneklerle inceleyecek.

Tasarım ve yaratıcılığın geleceği

Üretken yapay zekânın tasarım süreçlerine etkisi de yine Digital Age Tech Summit’te irdelenecek konulardan. Yaratıcılığın ve özgünlüğün sıkça tartışıldığı şu günlerde, yeni teknolojilerin tasarım süreçlerini nasıl etkilediğini Zaha Hadid Architects’in direktörü, mimar ve bilgisayar bilimci Cristiano Ceccato ve Seul Yapay Zekâ Müzesi’nin mimarı Melike Altınışık tartışacak.

Yepyeni bir eğitim programı: Gaming & Branding

Markaların hızla entegre olduğu, yeni etkileşim yolları barındıran oyun ekosistemine dair yeni eğitim programı Gaming & Branding de bu sene dijitalin zirvesindeki önemli yeniliklerden. Markaların oyun içi reklam verirken izlemesi gereken stratejiler, üretken yapay zekânın oyun tasarımına etkisi ve platformların oyun sektöründeki paydaşlarla nasıl işbirlikleri kurabilecekleri bu eğitim programının önemli başlıklarından olacak.

17. Digital Age Tech Summit’teki yerinizi buradan ayırtabilir, konuşmacıların tamamına ise buradan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.