MediaCat

Neden Önemli: Brand Purpose

MediaCat’in yeni video serisi Neden Önemli’nin ilk tartışma konusu “brand purpose”.

Neden Önemli: Brand Purpose

Bu yıl Cannes Lions’taki Economist oturumuyla gündeme taşınan “brand purpose” sektörün kucağına bırakılmış bir bomba. Samimiyet ve şeffaflık uçurumundan aşağıya yuvarlanma tehlikesinin her an baki olduğu bu tartışmada, -mış gibi yapmaya ve tek seferlik işleri kotarmaya çalışmaya yer yok. Markanın temeline ve tüm departmanlarına işlemesi gereken “o” amacın ne olduğu, nasıl hayata geçirilmesi gerektiği, uygulamaları, iletişimi ve muhtemel sonuçları, cevaplanmaya muhtaç sorular.

Bu yüzden TBWA\Istanbul Kreatif Direktörü Arkın Kahyaoğlu, Medina Turgul DDB Yönetici Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan, Visa Güney Doğu Avrupa CMO’su Birim Gönülşen, Come to Movida ECD’si Emrah Akay, 4129Grey Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, GetirYemek CEO’su Batuhan Gültakan ve İGA Havaalanı İşletmesi Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar’dan oluşan bir grupla “brand purpose”ın derinlerine indik. Ve gördük ki, o derinliklere doğru inmeyi bilenleri eşsiz hazineler bekliyor.

Video: Mehmet Aras, Rahan Öztürk

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.