MediaCat

Ertuğ Tuğalan’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Ertuğ Tuğalan’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk ve Come to Movida ECD’si Emrah Akay‘ın ardından Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan’la devam ediyoruz.

Ertuğ Tuğalan, “Günümüzde reklamcılığın nereye evrildiğini her gün farklı ortamlarda birçok kişi tartışıyor ama sanırım reklamcılık bu tartışmalarla değil, yine ortaya çıkan işlerle yeni yerlere gidiyor.” diyor. Bizler için hazırladığı seçkide de “keşke bu işler ödül alsa”nın yanında, çıkan işlere bakıp, reklamcılığın nereye evrildiğine dair bir yanıt aramak istediğini belirtiyor.

İşte Ertuğ Tuğalan’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Traffic Jam Whopper – Burger King

Ajans: We Believers

Teknoloji reklamcılığı bitiriyor mu? Gördüklerimize ve okuduklarımıza bakarsak, hayır, sadece şeklini değiştiriyor. Hatta teknolojilerin reklamcı, sanatçı ve tüm içerik üreticilerine eskisinden daha çok ihtiyacı var çünkü günümüzde teknolojileri anlamlı hale getirenler, farklı disiplinlerden gelen yaratıcılar oluyor. Burger King’in bu işi, teknolojinin nimetlerinden yararlanılması adına güzel bir örnek.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.