MediaCat

Migros’un yeni yönetim kurulu başkanı belli oldu

Bülend Özaydınlı bayrağı Tuncay Özilhan’a devretti.

Migros’un yeni yönetim kurulu başkanı belli oldu

Anadolu Endüstri Holding’in hisselerini geçen yıl satın aldığı Migros’un 62 yıllık tarihinin büyük bir kısmında lider sıfatıyla kurum çatısında hizmet veren ve kariyerinin son sekiz yılında Migros Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyet gösteren Bülend Özaydınlı, Migros 2015 Genel Kurulu’nun ardından görevini Anadolu Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’a devretti.

Bayrağı Özilhan’a devreden tecrübeli isim, genel kurul toplantısının ardından görev değişimiyle ilgili görüşlerini paylaştı:

Migros'un yeni yönetim kurulu başkanı belli olduPerakende sektörüne kazandırılan İlk’ler Migros takımının ortak başarısıdır. Kasiyer arkadaşımdan depocuya, kasabından yönetim kadrolarımıza tüm Migros takımı aynı hedefe inandı ve ‘Maratonu yüz metre temposunda koşmak’ ilkesi bugünün öncü şirketini yarattı.

44 yıllık iş deneyimim, ortak hedef için takımla birlikte koşmanın önemini bana öğretti. Sonuçta perakende sektöründe tüketicinin, üreticinin, çalışanın, yatırımcının bütün olarak ilerlemesi; hayatlarında pozitif bir değişime yol açmayı sağladı.

44 yıllık aktif iş hayatımın 29 yılında Migros hep var oldu. Migros’tan kalben değil ancak aktif görev olarak ayrılırken, bu güçlü şirketteki görevimi, güçlü ortaklık yapısıyla güçlü bir yönetime devretmenin gönül rahatlığı içindeyim. Migros; Anadolu Endüstri Holding’in ortaklığı ve deneyimiyle Anadolu’nun her köşesinde müşterileriyle daha da bütünleşerek, Özgür Tort’un liderliğindeki yönetim kadrosu ve Migros takımıyla daha da güçlenerek adımlarını daha da hızlandıracaktır.

Migros’un yeni yönetim kurulu başkanı Tuncay Özilhan’ın yeni yardımcısıysa Nikolaos Stathopoulos oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.