MediaCat

Mynet.com’a yeni CEO

Platformun yeni genel müdürü belli oldu.

Mynet.com’a yeni CEO

1999 yılında kurulan ve halihazırda 30’u aşkın içerik servisiyle kullanıcılarına hizmet veren internet portalı ve medyası Mynet.com’un yeni CEO’su Bilgen Aldan oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezuniyetinin ardından kariyerine Garanti Bankası’nda garanti.com.tr ve Garanti CepBank’tan sorumlu ürün müdürü olarak başlayan Bilgen Aldan; Turkcell, Akbank, n11.com ve DMS’de farklı mevkilerde görev aldı. Kariyerine başladıktan sonra Sabancı Üniversitesi İşletme ve Yönetim MBA programını tamamlayan Bilgen Aldan halen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde pazarlama alanında doktora çalışmalarını sürdürüyor.

Mynet.com’daki yeni görevinden önce son olarak Doğuş Grubu’nun yeni dijital yatırımı Doğuş Müşteri Sistemleri’nin pazarlama çalışmalarının sorumluluğunu üstlenen Aldan, 12 Haziran 2017 itibarıyla Mynet.com Genel Müdürü olarak göreve başladı.

Bilgen Aldan, yeni görevi çerçevesinde, Mynet.com bünyesinde yer alan internet hizmetleri ve içerik servislerinin yönetim süreçlerine liderlik edecek; şirketin stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.