OYAK Grubu’nda üst düzey atama

Grubun kurumsal iletişim faaliyetleri Aslı Evren Eskibatman'a emanet.

28.03.2017 - 14:06 | MediaCat

OYAK Grubu'na yeni kurumsal iletişim müdürü

Şirket ve iştirakleriyle yurtiçi ve yurtdışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren OYAK Grubu’nun kurumsal iletişimden sorumlu genel müdür danışmanlığına sektörün deneyimli isimlerinden Aslı Evren Eskibatman atandı.

Hacette Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü mezuniyetinin ardından International Data Group Türkiye bünyesindeki Computerworld’de gazetecilik hayatına başlayan Aslı Evren Eskibatman, Informationweek Ankara Temsilciliği sonrasında altı yıl Interpromedya Ankara Bölge Müdürlüğü ve BT Haber Ankara Temsilciliği görevini yürüttü. 2004-2008 yıllarında Türkiye Bilişim Derneği Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışan Aslı Evren Eskibatman, sonrasında Zarakol ve desiBel Ajans’ta HP, TeliaSonera, Yandex, Sony Ericsson Türk Telekom, Digitürk, TeknoSA ve Microsoft gibi markaların iletişimini yönetti.

Son üç yıldır Vestel Şirketler Grubu Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Aslı Evren Eskibatman, yeni görevi kapsamında OYAK ve grup şirketlerinin iletişiminin yönetilmesinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.