MediaCat

Unilever’de üst düzey atama

Şükrü Dinçer’in sorumluluk alanı genişletildi.

Unilever’de üst düzey atama

Kariyerine başladığı Unilever’de uzun yıllar boyunca üst düzey mevkilerde görev alan ve Ocak ayından bu yana Unilever Türkiye‘nin gıda ve dondurma kategorilerinden sorumlu başkan yardımcılığını yürüten Şükrü Dinçer, Unilever Gıda Grubu Bölgesel Başkan Yardımcısı (Kuzey Afrika, Ortadoğu, Türkiye, Rusya) olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezuniyetinin ardından Koç Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansına devam eden Dinçer kariyerine 1998 yılında Algida Planlama Müdürü olarak başladı. Max, Cornetto ve Magnum’un marka müdürlüğü görevlerini üstlendikten sonra Hollanda Unilever Genel Merkezi’nde bölgesel rollerde faaliyet gösteren Dinçer 2006 yılında Türkiye’ye dönerek dört yıl boyunca Algida Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

2012 yılı itibarıyla Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam eden Şükrü Dİnçer 1 Ocak 2016 itibarıyla Unilever Türkiye Gıda ve Dondurma Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.