MediaCat

Groupama Türkiye’ye yeni genel müdür

Groupama’nın Türkiye’deki şirketlerinin genel müdürlüğüne Francis Desmazes atandı.

Groupama Türkiye’ye yeni genel müdür

11 ülkede faaliyet gösteren Fransa menşeli sigorta grubu Groupama’nın Türkiye şirketleri Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik’in genel müdürlüğüne Francis Desmazes getirildi.

Kariyerine Ernst&Young’ta denetçi olarak başlayan Francis Desmazes GAN Assurances Uluslararası Bağlı Ortaklıklar Denetim Müdürü unvanıyla Groupama Grubu’na katıldıktan sonra Gan Assurances şirketinin uluslararası bağlı ortaklıklarında kariyerine devam etti. Fas’ta mali işler ve bilgi işlem müdürü; İtalya’da genel sekreter, mali işler ve bilgi işlem müdürü ve ardından genel müdür baş yardımcısı; İspanya’da ise genel müdür olarak çalışan Desmazes Fransa’da Uluslararası Müdürlük’te Doğu ve Güney Avrupa ile Afrika Bölgeleri müdürü olarak görevini sürdürdü.

2000 yılında Allianz Grubu’nun Venezuella ve Kolombiya bağlı ortaklığında CEO, 2009’da ise Kolombiya bağlı ortaklığının yönetim kurulu başkanı olan Francis Desmazes daha sonra Allianz Fransa’ya geri dönerek sırasıyla Allianz Uluslararası Müdür Yardımcısı & Allianz Afrika Büyüme Müdürü, Allianz Senegal Genel Müdürü ve Allianz Afrika Büyüme Müdürü görevlerini üstlendi.

Francis Desmazes, Ramazan Ülger’in görevi 30 Nisan 2017’de bırakmasını takiben 1 Mayıs itibarıyla Groupama Türkiye Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.