MediaCat

Cihan Akköse’nin Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Cihan Akköse’nin Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan, Karbonat Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Lokal Kurucusu & Kreatif Direktörü Ali Göral, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, Rafineri Kreatif Direktörü Ali Şener, GTB Kreatif Direktörü Merve Özbey, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram ve Publicis İstanbul Kıdemli Metin Yazarı Fatih Düzyol‘un ardından Voden Leo Burnett ve Saatchi &Saatchi Kreatif Direktörü Cihan Akköse’yle devam ediyoruz.

İşte Cihan Akköse’ye “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

The Truth Is Worth It – The New York Times

Ajans: Droga5 New York

Metniyle, kolaj görüntüleriyle, verdiği duyguyla mükemmel. Gücünü gerçek olaylardan alması da ayrı bir güzel.  Gazeteciliğin eskisi kadar değer görmediği bugünlerde çok doğru bir iş olmuş.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.