MediaCat

Cihan Kavaklıpınar’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Cihan Kavaklıpınar’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Come to Movida ECD’si Emrah Akay ve Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan‘ın ardından Karbonat Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar’la devam ediyoruz.

İşte Cihan Kavaklıpınar’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Viva la vulva – Libresse

Ajans: AMV BBDO

Vulva marşı ve görsel bir şölen. Fikir cesur, dikkat çekici ve eğlenceli. Sanat yönetimi, ses ve görsel tasarımı muhteşem. Üç dakikalık bir içerik ve baştan sona kendini izletmeyi başarıyor. Libresse geçen yıl #bloodnormal ile Cannes’da Büyük Ödül almıştı. Bu yıl da birkaç kategoride ödüle uzanır diye tahmin ediyorum.

Yönetmen Kim Gehrig’in portfolyosunu incelemenizi tavsiye ederim.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.