MediaCat

Fatih Düzyol’un Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Fatih Düzyol’un Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan, Karbonat Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Lokal Kurucusu & Kreatif Direktörü Ali Göral, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, Rafineri Kreatif Direktörü Ali Şener, GTB Kreatif Direktörü Merve Özbey ve Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram‘ın ardından Publicis İstanbul Kıdemli Metin Yazarı Fatih Düzyol’la devam ediyoruz.

İşte Fatih Düzyol’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Hidden Flag – FELGTB

Ajans: LOLA MullenLowe Madrid

Bir iyi fikir, altı cast ve altı forma, ödül almak için yeterli olabilir diyen bir iş. “Zekâ, yasak ve kuvveti her zaman yener diyen bir iş. Bütçe ve etki arasında doğru orantı vardır diyenleri yanıltan bir iş. Cannes Lions’da kesinlikle ödüle layık bir iş.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.