Yolu kraliyetten geçene Whopper bedava

Burger King'den Şili'de tahtını sağlamlaştıran bir kampanya.

10.06.2019 - 16:00 | Sencer Uçar

Yolu kraliyetten geçene Whopper bedava

Şili’de yemek teslimat platformu Uber Eats ile işbirliğine giden Burger King, işbirliğinin duyurusunu bedava Whopper dağıttığı bir kampanyayla gerçekleştiriyor.

Kampanya kapsamında dağıtılacak 3 bin Whopper’dan birine sahip olmak için karşılanması gereken iki koşul bulunuyor: Uber Eats uygulamasının ilk kullanıcıları arasında yer almak ve siparişi THEKINGOFTHESTREETS (SOKAKLARINKRALI) koduyla birlikte, adı kral, kraliçe, Galler Prensi, II. Fernando, Kraliçe Sofia gibi kraliyetle alakalı bir sokaktan vermek.

Bahsi geçen sokaklarda yaşayan insanları Uber Eats’in sunduğu olanaklar sayesinde tespit edebildiklerini söyleyen Burger King Şili Pazarlama Müdürü Soledad Fantuzzi, Wolf BCPP  imzalı kampanyayı, “Sokaklarının kampanyaya dahil olup olmadığını öğrenmek onlara kalmış. Zira birçok isim aşikâr değil. Bize göre kampanya bir hayli ilginç hatta öğretici.” sözleriyle değerlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King Şili
  • Reklam Ajansı: Wolf BCPP
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.