MediaCat

Hürriyet Emlak’ta üst düzey atama

Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Hürriyet Emlak’ta üst düzey atama

Emlak platformu Hürriyet Emlak’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan oldu.

Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine 1998 yılında Initiative Media’da başlayan Zeynep Tandoğan, 2002 yılında Evyap Pazarlama Hizmetleri Müdür Yardımcısı oldu. 2004 yılında Universal McCann’de Coca-Cola markalarından sorumlu medya direktörü olarak çalışan Tandoğan, burada geçirdiği dört yılın ardından Ströer’de dijital açıkhava medya kategorisinden sorumlu genel müdür olarak çalıştı. Sonrasında Ströer’de CSO olarak görev yapan Tandoğan, 2014 – 2018 yılları arasında Hürriyet Gazetesi Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak çalıştı. Tandoğan, Hürriyet Emlak bünyesine katılmadan önce son olarak Kentvizyon’da CEO sorumluluğunu üstleniyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.