MediaCat

Merck Türkiye’den Avrupa’ya transfer

Merck’te biri yurtiçi biri Avrupa olmak üzere iki üst düzey atama gerçekleşti.

Merck Türkiye’den Avrupa’ya transfer

Merck’te iki yeni atama gerçekleşti. Buna göre Selen Zeydanlı Bisson Merck Polonya ve Baltık Ülkeleri Genel Müdürü olurken, Dr. Tansel Çörtelekoğlu da Merck Türkiye Medikal Direktörü olarak atandı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamasının ardından iş hayatına bankacılık sektörü ile giriş yapan Selen Zeydanlı Bisson, 2002 yılından itibaren kariyerine ilaç sektöründe devam etti. GSK bünyesinde çeşitli görevler üstlenmesinin ardından Merck Türkiye’ye onkoloji terapötik alan direktörü olarak katılan Zeydanlı Bisson, yeni görevine 1 Ocak 2018’de başlayacak.

Merck Türkiye Medikal Direktörü olarak atanan Dr. Tansel Çörtelekoğlu ise ilaç sektöründeki kariyerine 2005 yılında Roche bünyesinde başladı. Saint Michel Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Tansel Çörtelekoğlu’nun kardiyovasküler cerrahi alanında uzmanlığı bulunmakta.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.