MediaCat

WeWork’ün yeni CMO’su Maurice Lévy

Publicis Groupe’un eski CEO’su ile ABD’li start-up arasındaki işbirliği geçtiğimiz cuma günü doğrulandı.

WeWork’ün yeni CMO’su Maurice Lévy

2017 yılında, 30 yılın ardından Publicis Groupe CEO’luğunu Arthur Sadoun’a devreden Maurice Lévy, ABD’li ofis kiralama girişimi WeWork’ün yeni CMO’su oldu.

Cuma günü ilk olarak Business Insider tarafından duyurulan habere göre şirketin pazarlama süreçlerinin -geçici bir süreliğine- idaresini üstlenecek Lévy’nin bu kararının Publicis Groupe’un denetim kurulundaki rolünü nasıl etkileyeceğine dair henüz Publicis cephesinden yapılmış bir açıklama yok.

Maurice Lévy ile görüştüklerini doğrulayan WeWork, yılın üçüncü çeyreğinde 1,25 milyar dolarlık bir kaybın ardından 2 bin 400 çalışanını işten çıkarma kararı almıştı.

Konuyla ilgili olarak Business Insider’a yaptığı açıklamada şirketin tekrar başarıyı yakalamayı ve kâra geçmeyi planladığını açıklayan WeWork Yönetim Kurulu Başkanı Marcelo Claure, WeWork’ün yardımcı CEO’ları Artie Minson ve Sebartian Gunningham’ın görevlerine devam edeceklerini belirtti. Maurice Lévy’nin CMO’luğunu üstleneceği yeni WeWork yapısında Mile Bucy “Chief Transformation Officer”, Ralf Wenzel “Chief Product and Experience Officer” ve Matt Hahansouz “Chief People Officer” olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.