MediaCat

Boyner’de üst düzey 4 atama

Marka merkez yönetim ekibini 4 yeni isimle güçlendirdi.

Boyner’de üst düzey 4 atama

Perakende grubu Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’de üst düzey dört atama gerçekleşti. Markanın merkez yönetim ekibi, pazarlama ve iletişim kadrosu ile planlama departmanında gerçekleşen atamalar ile birlikte Boyner E-Ticaret Dijital Pazarlama Müdürü Gökhan Demirgüç, Boyner Marka Yönetim Müdürü Ebru Eğilmez ve Boyner Kurumsal İletişim Müdürü Oya Büyükönder olurken, Kadri Turan da Boyner Planlama & Alokasyon Müdürü olarak atandı.

Boyner E-Ticaret Dijital Pazarlama Müdürü olarak atanan Gökhan Demirgüç, lisans eğitimini Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından ikinci üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde tamamladı. Bluist Magazine’de editör yardımcısı ve GrafiQer’de web geliştirme uzmanı olarak görev almasının ardından 2012 yılında Klinik Sosyal Medya Ajansı ve MediaClick’te PHP yazılım uzmanlığı yapan Demirgüç, 2013 yılında sırasıyla B&B İlaç ve Hepsiburada.com’da dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştı. 2014’ün Ekim ayında kariyerini n11.com’da sürdürme kararı alan Demirgüç, yeni görevinden önce 2016’nın Ocak ayından itibaren dijital pazarlama süpervizörü olarak görev alıyordu.

Yeni atamaların ardından Boyner Marka Yönetimi Müdürü olarak göreve başlayan Ebru Eğilmez, Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Paris I-Panthéon-Sorbonne Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans eğitim programını tamamladı. Kariyerine Yorum Publicis’te başlamasının ardından Rpm/Radar’da sekiz yıl çalışan Eğilmez, 2011’de TBWA bünyesine katıldı. Burada yürüttüğü müşteri direktörlüğü görevinin ardından Boyner Grup şirketlerinden Beymen’e geçen Eğilmez, bir buçuk yıl süresince marka iletişim müdürü olarak çalıştı. 2015 yılında İstanbul Modern Pazarlama Müdürü olarak görev alan Eğilmez, son atama ile birlikte Boyner Marka Yönetimi Müdürü oldu.

Galatasaray Lisesi’nin ardından lisans eğitimini İstanbul Universitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Oya Büyükönder, kariyerine 1996 yılında Kanal D PR departmanında başladı. 1997 yılında IMAGE Halkla İlişkiler’e transfer olan ve beş yıl süresince farklı sektörlerden birçok markaya hizmet veren Büyükönder, daha sonra sırasıyla Bersay İletişim, Caretta İletişim ve Desibel Ajans’ta müşteri ilişkileri direktörlüğü yaptı. Büyükönder, 2015 yılında kariyerini  müşteri tarafında sürdürme kararı aldı ve Vakko Kurumsal İletişim Müdürü oldu. Bu görevde geçirdiği iki buçuk senenin ardından Atasay Kurumsal İletişim Müdürü olan Büyükönder,  yeni atama ile birlikte Boyner Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Boyner Planlama & Alokasyon Müdürü olarak atanan Kadri Turan, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine İntem Triko’da müşteri temsilcisi olarak başladı. 2004 yılında Next Group bünyesine katılan ve dört yıl süresince merchandiser olarak görev alan Turan, 2008 yılı ile birlikte aynı göreve Bestseller’da devam etti. Sonrasında Mirage Tekstil İş Geliştirme ve Satış Direktörü olarak görev alan Turan, sırasıyla LC Waikiki Kıdemli Planlama Yöneticisi, Avon Kıdemli Satın Alma Yöneticisi ve LC Waikiki Uluslararası Mağazalar Merchandiser görevlerinde bulundu. Turan, Ekim 2014 itibarıyla Uluslararası Merkezi Alokasyon – Tedarik Zinciri Müdürü olarak görev almaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.