MediaCat

Doğuş Yayın Grubu’nda üst düzey atama

Medya grubunda satış grup başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

Doğuş Yayın Grubu’nda üst düzey atama

Doğuş Yayın Grubu’nda satış grup başkanı olarak görev alacak isim, medya grubuna 2016 yılında satış geliştirme ve dönüştürme grup başkanı olarak katılan Mehmet Koyuncuoğlu oldu.

Yeni görevine 27 Haziran itibarıyla başlayan Mehmet Koyuncuoğlu, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine 2002’de Nestlé bünyesinde başladı. 2003 yılında Saben/Digiboard’da iş geliştirme yöneticisi olarak görev alan Koyuncuoğlu, 2006 – 2009 yılları arasında P&G Türkiye’de çalıştıktan sonra The Coca-Cola Company’ye geçti. Güney Avrasya’daki 10 ülkeden sorumlu medya müdürü olarak başladığı The Coca-Cola Company kariyerini 2012 – 2013 yıllarında Türkiye medya müdürü, 2014 – 2015 yıllarında Türkiye Kafkasya ve Orta Asya iletişim planlama, sponsorluklar ve medya grup müdürü olarak sürdürdü. Koyuncuoğlu, Doğuş Yayın Grubu’na katılmadan önce son olarak 2015 – 2016 arası Starcom Mediavest Group Genel Müdürü olarak görev almaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.