MediaCat

Turkcell’de üst düzey atama

Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Turkcell’de üst düzey atama

Turkcell Bireysel Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Ömer Barbaros Yiş, mevcut görevine ek olarak, vekâleten Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Koç Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümlerinde çift anadal yapan Ömer Barbaros Yiş, Universitat Autònoma de Barcelona’da ekonomi üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Yiş, kariyerine 2006 yılında Turkcell Kurumsal ve Bireysel Fiyatlandırma Uzmanı olarak adım attı ve pazarlama departmanında kıdemli ürün yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2010 – 2013 yılları arasında  Peppers & Rogers Grup Global Telekom Sektörü Direktörü olarak çalışan Yiş, Türk Telekom bünyesinde farklı görevler üstlenmesinin ardından 2017 yılında Turkcell’e geçti. Turkcell Odaklı Pazarlama Direktörü ve Bireysel Pazarlama Direktörü olarak görevine devam etmekte olan Yiş’in sorumluluklarına son olarak Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı eklendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.