n11.com’da üst düzey atama

n11.com'da CMO olarak görev alacak isim belli oldu.

09.04.2018 - 14:13 | MediaCat

n11.com'da üst düzey atama

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren n11.com‘da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, n11.com’da CMO olarak görev alacak isim Zafer Özçelik oldu.

Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’deki çeşitli şirketlerde dijital medya ve pazarlama alanlarında 15 yılı aşkın süredir görev yapmakta olan Özçelik, n11.com bünyesindeki yeni görevinde pazarlama ile ilgili tüm organizasyonun işleyişi ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Özçelik, iki senelik bankacılık deneyiminin ardından University of San Francisco’da MBA eğitimini tamamladı. 2007 yılına kadar San Francisco’da Bleu Marketing Solutions şirketinde ekip lideri olarak; HP, Intel, Apple gibi müşterilerin çeşitli online kampanya ve projelerini oluşturmada görev alan Özçelik, Türkiye’ye dönüşünün ardından Doğan Online’a katıldı ve grup içerisinde proje, iş geliştirme ve pazarlama direktörlüğü görevlerini yürüttü. Özçelik, Şubat 2010’da Dentsu Aegis Network bünyesine katıldı ve grubun dijital strateji ve hizmetlerinden sorumlu CDO olarak görev yaptı. 1975 doğumlu Özçelik, aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi’nde dijital pazarlama üzerine ders vermekte.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.