MediaCat

Havas Türkiye’de üst düzey atama

Havas Group Türkiye’de İnsan ve Kültür Birimi Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Havas Türkiye’de üst düzey atama

Ocak 2023 itibarıyla Havas Group Türkiye ailesine katılan Özlem Milor İslam, 20 yılı aşkın iletişim ve reklamcılık kariyerine Havas Group Türkiye İnsan ve Kültür Birimi Direktörü (Director of People & Culture) olarak devam edecek.

İK Direktörlüğü pozisyonundan dönüştürülen bu rolle birlikte Havas, Türkiye’deki tüm ajanslarında çalışan deneyimi sürecini de yeniden tanımlayacak.

Özlem Milor İslam, yeni pozisyonunu ve grup bünyesindeki misyonunu şu sözlerle detaylandırdı: “Havas Group Türkiye, geçtiğimiz seneler içerisinde geçirdiği önemli dönüşümle kültürünün de bir parçası olan; insanların mutluluğunun başarının önkoşulu olduğu anlayışının bir yansıması olarak İK direktörlüğü pozisyonunu Director of People & Culture olarak revize etti ve tüm süreçlerimizi dönüşen iş ve kariyer şartlarında bu felsefe etrafında adım adım yeniden şekillendiriyoruz. Çalışanlarımız için değeri aşikâr olmayan hiçbir çabanın, markalarımız veya içinde yaşadığımız toplum için de bir anlam yaratamayacağına inanıyoruz. Temel yaklaşımımız olan insan odaklılık; işe alım sürecinden kendine yeni bir yol belirleyerek aramızdan ayrılana kadar çalışanlarımızın mutluluğunu artırmayı, entegrasyonunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeyi ve grup kültürümüzü bu birlikteliğin her seviyesinde yaşatmayı amaçlıyor. Yaratıcılığımızın, üretkenliğimizin ve hizmet verdiğimiz markaların sürdürülebilir başarısının anahtarının ekibimiz olduğuna inanıyor, onların gelişimi ve huzuruna odaklanarak anlamlı bir çalışan deneyimi ve organizasyon kültürünü yaşatmayı hedefliyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.