Senfonico’ya yeni CDO ve COO

Ajansta CDO ve COO olarak görev alacak isimler belli oldu.

11.03.2022 - 09:43 | MediaCat

Senfonico, ekip içinde gerçekleşen üst düzey atamalarla şirketin kurucu kadrosu dışındaki ilk C-level yöneticilerine merhaba dedi.

Senfonico’da dört yıldır digital strategy & product director pozisyonunda analizden iş ve model geliştirme, ürün yönetiminden ileri seviye araştırmalara kadar birçok iş akışına liderlik eden Gülçin Demircan, chief digital officer (CDO) pozisyonuna yükseldi. Demircan, ajans içinde yeni bir yapı olarak konumlandırılan pazarlama teknolojileri süreçlerinin kurulmasından, halihazırdaki analiz, raporlama ve ürün geliştirme akışlarının yönetilmesine kadar geniş bir alana liderlik edecek.

Head of business operations pozisyonunda çalıştığı Senfonico’da üçüncü yılını yakın zamanda dolduran Serhat Arapoğlu ise ajansta bundan sonra chief operating officer (COO) unvanıyla yeni bir liderlik görevi üstlenecek. Sektörde 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan Arapoğlu, yeni görevinde ajansın müşteri portföyündeki markalarla üst düzey iletişim akışı, şirket içerisinde departmanlar arası süreçlerin maksimum verimle sürdürülmesi gibi birçok alandan sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.